Меню
Головна
  • Новини
  • Передачі ТТБ
  • Передачі обласного радіо
  • Діяльність філії ПАТ «НСТУ» «ТРД»
  • Про нас
  • Програма розвитку каналу
  • Інформаційний простір регіону
  • Послуги та реклама
  • Місцеві вибори 2015
  • Вибори 2012
  • Позачергові вибори президента України 2014
  • Позачергові вибори народних депутатів України 2014
  • Зона покриття
    Контакти
    Вакансії
    Державні закупівлі
    Доступ до публічної інформації
    Програма ТТБ
    Панель користувача
    Логін
    Пароль
     
    Опитування

    Леся Горлицька «Квітує Тернопіль».
    Наталія Цар «Рушник вишиваний».
    Ліана Лазорик «Мої вітання».
    Інна Бойко «Чому?».
    Ірина Демчук «Без тебе».
    Марта Коцур «Місячний човен».
    Марія Бінч «Тече любов».
    Ансамбль танцю «Абрі».
    Надія Дерев’яна «Пустунка доля».
    Тріо «Кришталеві роси» «Рідний Тернопіль».
    Тетяна Фаль «Пісня про Кременець».
    Ольга Монастирська «Моя до тебе любов».


    Календар
    «    Серпень 2019    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
     













    Архів новин
    Вересень 2018 (16)
    Серпень 2018 (34)
    Липень 2018 (11)
    Червень 2018 (23)
    Травень 2018 (20)
    Квітень 2018 (49)

    Інформація

    Використання інформації з сайту Тернопільської ОДТРК- тільки за погодження з керівництвом.
    Визначено лауреатів обласних премій в галузі культури Новини
    Визначено лауреатів обласних премій в галузі культури Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян та голова обласної ради Василь Хомінець підписали спільне розпорядження про присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2012 року.

    Відтак, премії присуджено:
    1) у номінації „Краєзнавство – імені Петра Медведика” – Євгену Тимофійовичу Удіну, автору мистецького циклу „Міста і містечка”;

    2) у номінації „Література – імені Богдана Лепкого” – Володимиру Тадейовичу Присяжному, автору збірки новел „Долоні світанку”;

    3) у номінації „Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич” – Валентині Миколаївні Семеняк-Штангей, автору книги „Спитай у свого Янгола”;

    4) у номінації „Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької” – Мирославу Михайловичу Крілю, автору оркестровок творів для симфонічного оркестру „Українці, єднаймося”, „Колядуймо разом нині”, „Симфонічна музика”;

    5) у номінації „Публіцистика – імені Ярослава Стецька” – Петру Степановичу Федоришину, автору книги „У водовертях Серету”;

    6) у номінації „Журналістика – імені Володимира Здоровеги” – Василю Олександровичу Бурмі, автору книги „Привиди старих замків”;

    7) у номінації „Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука” – Михайлу Петровичу Кузіву, автору циклу робіт „Україна від Трипілля до сьогодення”;

    8) у номінації „Декоративно-ужиткове мистецтво – ім. Ярослави Музики” – Вірі Григорівні Матковській, збирачу приватної колекції українського національного одягу;

    9) у номінації „Архітектура – ім. Георга Пінзеля” – Данилу Васильовичу Чепілю, автору творчої роботи з влаштування монумента Незалежності України та реконструкції комплексу фонтанів на бульварі Шевченка в м. Тернопіль.
     
    Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм логіном.

    Другі статті по темі:

  • Визначено лауреатів урядової премії імені Лесі Українки
  • Журналіст Тернопільської ОДТРК став лауреатом конкурсу «Герої спортивного р ...
  • Книги тернопільського автора ввійшли до Всеукраїнського рейтингу «Книга рок ...
  • Із перемогою повернулася з п'ятого Міжнародного фестивалю – конкурсу музич ...
  • У Тернополі відбулась репрезентація книг Валентини Семеняк


  • Головна сторінка | Реєстрація | Додати статтю | Нове на сайті | Статистика Copyright © 2010-2015. Pasha! All Rights Reserved